UPDATE: Gotan Project 13. aprillil Tallinnas!

Written by . Filed under Kontsert. Tagged . Bookmark the Permalink. Post a Comment. Leave a Trackback URL.

gotan project talinn

Juba järgmisel teisipäeval, 13. aprillil astub Nokia Kontserdimajas üles Eesti publiku poolt armastatud Prantsuse supergrupp Gotan Project. Õhtu avab tulefolk-bändiks nimetatud Svjata Vatra, kellele lisab hoo ja klubirütmi DJ P Julm.

Teisipäevase kontserdiõhtu avab Eesti üks edukamaid folkbände  – Eesti ja Balkani muusikatraditsioone hoogsa energiaga segav Svjata Vatra, kelle mängus ja muusikas on nii pulbitsevat Ukraina temperamenti kui torupille ja rockitrumme. Tulefolkarid astuvad sel korral üles eri-kavaga, mida muusikasõbrad võisid näha ka Tallinn Music Week festivalil – lisaks Svjata Vatra (tõlkes püha tuli) põhikoosseisule on lavale oodata ka tunnustatud DJ ja produtsent P Julm (tuntud nii Rules of the Deep kui Broken Time Orchestra ridadest), kes miksib laval live’is kokku teravad trombooni- ja torupillihelid akordioni ja trummidega nii, et tulemus on rockkontsert ja pidu ühe korraga.
Eriti viimase aasta jooksul on Svjata Vatra olnud edukas ka välisriikides – möödunud suvel esinesid nad Rumeenia olulisemal festivalil FelSziget, käisid tuuril Karpaatides ning selle aasta jaanuaris andsid menuka kontserdi Euroopa ühel olulisemal showcase-festivalil EuroSonic, kus nad valiti 250 artisti seast 16 lootustandvama uue Euroopa talendi hulka.

Kontserdi ajakava:
Teisipäeval, 13. aprillil Nokia Kontserdimajas
18:00 avame uksed
19: 00 Svjata Vatra ja P Julm
20:00 Gotan Project

Aastal 2003 Tallinna Näituste Hallis tormilise ovatsiooniga lõppenud kontserdi andnud ehedat Argentiina tangot ja klubimuusikat miksiv kolmemehe-bänd Gotan Project, kes kontsertidel kaasab lavale ka hulga professionaalseid tangomuusikuid, astub Tallinnas üles oma 6. Aprillil ülemaailmselt ilmunud albumi „Tango 3.0“ raames.

Piiratud kogus pileteid müügil veel Piletilevi ja Ticketpro müügikohtades, lisapiletid teisele rõdule müügil TÄNASEST Tickepros.

Kontserti toetavad Prantsuse Kultuurikeskus, Nordic Hotel Forum ja Kuku Raadio.

Uuri lisa:
myspace

3 Comments

 1. Katc
  Posted 12. apr 2010 at 15:32 | Permalink

  Kas kohapealt saab ka Gotan Projecti piletit osta?

  • admin
   Posted 12. apr 2010 at 15:32 | Permalink

   saab ikka. aga piletit saab osta ka eelmüügist. piletilevi.ee või ticketpro.ee

 2. admin
  Posted 12. apr 2010 at 15:32 | Permalink

  piletilevis nüüdseks piletid otsas ent ticketprost on veel võimalik osta. kliki üleval olevat nuppu!

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

*
*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>