Regina Spektor: Pärnust pärinevad minu helgeimad lapsepõlvemälestused. Regina Spektor esineb juba sel pühapäeval Tallinnas!

Written by . Filed under Kontsert. Bookmark the Permalink. Trackbacks are closed, but you can post a comment.

Regina Spektor saabub pühapäeval Eestisse kontserdilt Stockholmist ning liigub siit edasi Riiga. Moskvast pärit lauljatar on Eestit lapsepõlves korduvalt külastanud – 8. eluaastani veetis Regina kõik oma suved perega Pärnus ning lauljanna on öelnud, et sealt pärinevad ka tema lapsepõlve helgeimad mälestused.

Pühapäevane kontsert Kadrioru lossi Lilleaias on Regina Spektori esimene esinemine Baltimaades. Käesoleva tuuriraames esitleb ta oma viimast albumit “What We Saw from the Cheap Seats”, mis kriitikute sõnul on üks tema tugevamaid plaate. Koos Spektoriga on laval ka tema kolmeliikmeline bänd. Erikülalisena astub üles Spektori abikaasa Jack Dishel, esinejanimega Only Son. Pühapäeval, 4. augustil Kadrioru lossi Lilleaias esinev ameerika lauljatar Regina Spektor saadab end Steinway Grand Piano klaveril, mis igaks kontserdiks spetsiaalselt kohale tuuakse.

Kaks nädalat tagasi ilmus Spektorilt ka tuliuus singel “You’ve Got Time”, mis on teleseriaali “Orange is the New Black” värske avalugu. Elust naistevanglas pajatav tragikomöödia pole Spektorile esimene kord olla seotud filmi või seriaalimuusikaga. Filmitööstus on Spektori loomingut kasutanud tema karjääri algusest peale. Spektori laulud on kõlanud sellistes Eestiski väga tuntud sarjades nagu “CSI:NY”, “Grey anatoomia”, “Kuidas ma kohtasin teie ema” ja “Weeds”, filmides “Armastus ja teised uimastid”, “Minu õe hoidja”, “Narnia kroonikad: Prints Kaspian”, “Palgamõrvarid Bruges”, “(500) päeva armastust” ja mujal.

4. augustil Tallinnas Kadrioru lossi Lilleaias toimuva kontserdi piletid on müügil Piletilevis ning kohapealt hinnaga 35€.

Kontserdi ajakava:
19:00 avame uksed publikule
20:00 Only Son
21:00 Regina Spektor

Kontserdi korraldab Musiccase, partnerid ja toetajad on Ameerika Ühendriikide Suursaatkond, Nordic Hotel Forum, Viru Keskus, Piletilevi, Raadio 2, rada7.ee, Anne&Stiil ja Delfi.

Piletid:
http://www.piletilevi.ee/est/piletid/muusika/show/?concert=128105

Regina Spektori promofotod kasutamiseks:
http://musiccase.ee/wp-content/uploads/2013/06/Regina_Spektor_New_Press_Picture_2012.jpeg
http://musiccase.ee/wp-content/uploads/2013/06/Regina_Spektor_Press_Picture.jpeg
http://musiccase.ee/wp-content/uploads/2013/06/cover_What_We_Saw_From_The_Cheap_Seats.jpeg

“You’ve Got Time”:
Spektori uut singlit saab kuulata siit: http://www.youtube.com/watch?v=w9_isl1jjHc

Videod:
“Samson”
“Us”
“All The Rowboats”
“Eet” (live)

Regina Spektor:
http://reginaspektor.com
https://soundcloud.com/reginaspektor
https://www.facebook.com/reginaspektor

Only Son:
http://onlysonmusic.com
https://www.facebook.com/onlysonmusic

Lisainfo:
www.musiccase.ee
www.facebook.com/musiccase
www.piletilevi.ee

Pressikontakt:
Kadri Sundja: kadri@tmw.ee
5664 2861

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

*
*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>